Ochrona odpadów

Wszystkie place, na których odpady są magazynowane są zadaszone aby nie były one przemywane przez deszcz, wszystkie kontenery odpadowe posiadają gps aby można było je śledzić 24h na dobę, natomiast na ternie jest również cało dobowy monitoring Wszystko po to aby odpady były bezpieczne.

Ochrona odpadów na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo przy magazynowaniu odpadów oraz zabezpieczenie terenów, na których znajdują się odpady różnego rodzaju to dla spółki priorytet. Jako profesjonaliści, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procesy przechodziły w zgodzie z naturą. Wszystko w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla innych ludzi i przyrody. Wiemy jak niebezpieczne mogą być odpady, które często emitują różnego rodzaju toksyczne związki i zanieczyszczenia. Z tego powodu staramy się jak najlepiej je zabezpieczyć, aby nie miały one negatywnego wpływu na nasze środowisko.

Zadaszenie placów, monitorowanie całodobowe, śledzenie GPS oraz spełnianie wszystkich norm, wytycznych i przepisów

Tak w skrócie można opisać nasze działania. Place, na których składowane są odpady wszelkiego rodzaju, złomowiska oraz przestrzenie przeznaczone dla samochodów oczekujących na utylizację, są zadaszone lub odwodnione. Wszystko po to, aby uniknąć przemywania odpadów przez deszcz. Dzięki temu unikamy wydzielania do atmosfery toksycznych związków i substancji niebezpiecznych. Do tego wszystkie obiekty Spalarni są monitorowane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu ciągle wiemy co się dzieje na obszarach, gdzie składowane są wszelkie odpady. Poza tym kontenery odpadowe wyposażone są w nadajniki GPS. Umożliwia to ciągłe śledzenie ich i sprawdzanie dokładnej lokalizacji. Nasze zabezpieczenia i ochrona w jaką zainwestowaliśmy sprawia, że wszystko jest stuprocentowo bezpieczne, a przy tym nie ma najmniejszych szans na kradzież odpadów lub wydzielanie do atmosfery jakichś niebezpiecznych związków czy substancji.