Promowanie zdrowego stylu życia

Promowanie zdrowego stylu życia i ochrony środowiska przez duże organizacje sportowe

Jako profesjonalna firma świadcząca usługi gospodarki odpadami, dbamy o najwyższą jakość i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procesy przebiegały w jak najlepszym porządku. Nasza ciężka praca i poświęcenie ochronie środowiska zostały docenione przez wielkie marki sportowe. Firma Spalarnia.pl sponsoruje sport na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Klub piłkarski WARTA POZNAŃ, który właśnie awansował na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce jest sponsorowany właśnie przez firmę Spalarnia. Cały klub utożsamia się z ochroną środowiska i ekologią. W Warcie Poznań promuje się hasło #SzanujZieleń. Z tego powodu współpraca z firmą gospodarującą odpady, Spalarnia.pl, jest doskonałą syntezą i świetnym połączeniem. Warto również zaznaczyć, że Warta Poznań przygotowała na najbliższy sezon koszulki meczowe wykonane w stu procentach z odpadów poddanych recyklingowi.

Dodatkowo Spalarnia.pl sponsoruje klub żeńskiej ekstraklasy, TS ROW RYBNIK. Klub ten również utożsamia się z hasłami ekologicznymi i ochroną środowiska, na przykład poprzez zaprzestanie używania plastikowych butelek z wodą.

Wielkie marki gwarancją jakości i potwierdzeniem profesjonalizmu

Umożliwienie współpracy z takimi klubami jak TS ROW RYBNIK czy WARTA POZNAŃ, które uczestniczą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług. Nasza praca jest doceniana przez entuzjastów sportu, zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. To ważne, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby chronić naszą planetę. Wszystko w celu polepszenia warunków życia na Ziemi.